Updated at 11:16 am

SCORES OF MONDAY, NOVEMBER 20

7:00
PM
  Edwards County  
  Webber
6:00
PM
  Rushville-Industry  
  Brown County
6:45
PM
  Holy Trinity  
  ITW David Speer Academy
6:00
PM
  Woodlawn  
  Elverado
7:30
PM
  Greenville  
  Roxana
5:30
PM
  Riverside-Brookfield  
  Round Lake
6:00
PM
  Athens  
  Illini Central
7:00
PM
  Kankakee Trinity Academy  
  Grant Park
6:30
PM
  Union  
  Oblong
7:45
PM
  Lincoln-Way East  
  Plainfield East
8:00
PM
  Nokomis  
  Southwestern
6:00
PM
  Putnam County  
  DePue
5:45
PM
  Heritage Christian  
  Illinois Lutheran
10:30
PM
  Glenbard West  
  Glenbard South
6:00
PM
  Arcola  
  Sullivan
8:00
PM
  Durand  
  Warren
6:00
PM
  Carrollton  
  Lutheran
6:30
PM
  Lincoln-Way West  
  Andrew
7:30
PM
  Newton  
  Vandalia
6:00
PM
  Belleville West  
  Hazelwood Central
5:00
PM
  Liberty Christian Academy  
  Rivers of Life Christian
6:00
PM
  Universal  
  Islamic Foundation
6:30
PM
  Kenwood  
  Butler
4:30
PM
  Perspectives Leadership/Technology  
  North Lawndale
6:00
PM
  St. Joseph  
  Oswego East
6:00
PM
  Meridian  
  Argenta-Oreana
6:00
PM
  Solorio  
  Muchin College Prep
6:00
PM
  Hyde Park  
  New Trier
6:30
PM
  Stillman Valley  
  Newman Central Catholic
7:00
PM
  Wheeling  
  Zion-Benton
8:00
PM
  Oakwood  
  Urbana University
7:30
PM
  Elk Grove  
  Antioch
7:30
PM
  Sangamon Valley/Tri-City  
  Warrensburg-Latham
4:30
PM
  Morgan Park Academy  
  St. Francis de Sales
5:00
PM
  Cristo Rey Jesuit  
  UIC College Prep
6:00
PM
  Carlinville  
  Carlyle
7:00
PM
  Staunton  
  Pawnee
6:15
PM
  Kennedy  
  Waukegan
5:45
PM
  Reed-Custer  
  Bishop McNamara
6:00
PM
  Eastland  
  Morrison
5:00
PM
  Perspectives-IIT/Joslin  
  Brooks
7:00
PM
  El Paso-Gridley  
  Olympia
7:30
PM
  O'Fallon  
  Metro
5:45
PM
  St. Laurence  
  Coal City
4:30
PM
  Jones  
  DePaul College Prep
6:00
PM
  St. Edward  
  Saint Ignatius College Prep
7:00
PM
  Father McGivney Catholic  
  Bunker Hill
4:45
PM
  Marist  
  Willowbrook
6:30
PM
  Erie  
  Sterling
7:30
PM
  North Greene  
  Waverly
6:15
PM
  Dupo  
  Gibault Catholic
5:00
PM
  River Ridge/Scales Mound  
  North Boone
6:00
PM
  Arthur-Lovington/Atwood-Hammond  
  Shelbyville
7:00
PM
  Tri-Valley  
  Eureka
6:15
PM
  Casey-Westfield  
  Monticello
5:30
PM
  Resurrection  
  Bremen
5:30
PM
  Lawrenceville  
  Galatia
5:00
PM
  Back of the Yards College Prep  
  Von Steuben
8:30
PM
  Hamilton County  
  Wayne City
7:30
PM
  Providence Catholic  
  Tinley Park
7:30
PM
  Downers Grove North  
  Glenbard East
7:00
PM
  Ridgeview  
  Lexington
7:30
PM
  Goreville  
  Trico
7:00
PM
  Westmont  
  Plainfield Central
6:00
PM
  Glenbard North  
  Geneva
6:30
PM
  Morgan Park  
  Argo
6:00
PM
  Galena  
  East Dubuque
5:00
PM
  Roosevelt  
  Austin College and Career Academy
5:00
PM
  Payton College Prep  
  Rickover Naval
6:00
PM
  Joppa-Maple Grove  
  Egyptian
6:30
PM
  Rochelle  
  Winnebago
5:00
PM
  Marquette Manor Baptist Academy  
  Families of Faith Christian Academy
8:00
PM
  Wesclin  
  Nashville
6:15
PM
  Lebanon  
  New Athens
8:30
PM
  Lakeview Centennial  
  Plano
6:15
PM
  Sandoval/Odin  
  Dieterich
6:15
PM
  Marshall  
  Neoga
6:00
PM
  Flora  
  Effingham
6:30
PM
  Mt. Vernon  
  Benton
6:00
PM
  Lake Forest  
  Sycamore
5:30
PM
  Naperville North  
  Oswego
8:00
PM
  Rich South  
  Bolingbrook
7:30
PM
  Marquette  
  Henry-Senachwine/Lowpoint-Washburn
10:30
PM
  Glenbard West  
  Glenbard South
6:30
PM
  Joliet West  
  Lincoln-Way Central
7:30
PM
  Central/Southeastern  
  Biggsville West Central
8:30
PM
  Regina Dominican  
  IC Catholic Prep
5:00
PM
  Bowen  
  Hancock
5:00
PM
  Brimfield  
  Tremont
8:00
PM
  Pearl City  
  Aquin Catholic
7:00
PM
  Cary-Grove  
  Lake Zurich
5:30
PM
  Leyden  
  Lane Tech
7:15
PM
  Addison Trail  
  Elgin
6:00
PM
  Christ the King  
  Ellison
5:30
PM
  Gardner-South Wilmington  
  Roanoke-Benson
5:30
PM
  Heyworth  
  Maroa-Forsyth
6:00
PM
  Century  
  Shawnee
7:30
PM
  St. Bede  
  Alleman
7:30
PM
  Barry Western  
  Liberty
6:30
PM
  Dakota  
  Byron
5:00
PM
  Stagg  
  Oak Forest
5:30
PM
  St. Anne  
  Manteno
6:00
PM
  Tolono Unity  
  LeRoy
8:00
PM
  Stockton  
  Forreston
5:00
PM
  Lake View  
  Glenbrook North
6:15
PM
  North Clay/Clay City  
  Christ Our Rock Lutheran