Updated at 4:28 pm

Teams

1 Hinsdale (Central) +17 18-18
2 Lake Forest (H.S.) +19 18-18
3 Lincolnshire (Stevenson) +26 18-18
4 Highland Park +29 18-18
5 Wilmette (Loyola Academy) +32 18-18
6 Winnetka (New Trier) +37 18-18
7 Geneva +41 18-18
8 Roselle (Lake Park) +46 18-18
9 Edwardsville (H.S.) +51 18-18
10 New Lenox (Lincoln-Way Central) +65 18-18
11 Naperville (Central) +67 18-18
12 Pekin +73 18-18

Individuals

1 Jackson Bussell, Lincolnshire (Stevenson) –3 18
2 Jack Vercautren, Naperville (Neuqua Valley) –2 18
3 Ben Tyrrell, Edwardsville (H.S.) E 18
3 Tyler Isenhart, Geneva E 18
5 Aidan Lafferty, Downers Grove (North) +1 18
5 Mac McClear, Hinsdale (Central) +1 18
7 Michael Seaman, Lake Forest (H.S.) +2 18
8 Josh Lundmark, Hinsdale (Central) +3 18
8 Evan Myers, Mundelein (Carmel) +3 18
8 Tyler Roat, New Lenox (Providence Catholic) +3 18
8 Peter Radler, Wilmette (Loyola Academy) +3 18
12 Scott Frevert, Lake Forest (H.S.) +4 18
12 Colin Robinson, Palatine (Fremd) +4 18
14 Garrett Tighe, Algonquin (Jacobs) +5 18
14 Jack Grier, Glenview (Glenbrook South) +5 18
14 Trumann Keppy, McHenry +5 18
14 Tommy Dunsire, Naperville (Central) +5 18
18 Scott Boyajian, Aurora (Metea Valley) +6 18
18 Jack Paeglow, DeKalb +6 18
18 Max Golding, Highland Park +6 18
18 Joey Harrigan, Highland Park +6 18
18 Bradley Goldstein, Highland Park +6 18
18 Stewart Leigh, Hinsdale (Central) +6 18
18 Connor Polender, Lake Forest (H.S.) +6 18
18 Nate Kirberg, Plainfield (North) +6 18
26 Perry Hoag, Flossmoor (Homewood-F.) +7 18
26 Danny Fisher, Lake Forest (H.S.) +7 18
26 Sean Curran, New Lenox (Lincoln-Way Central) +7 18
26 Max Farley, Orland Park (Sandburg) +7 18
26 Mason Meadows, St. Charles (East) +7 18
26 Chip Savarie, Wilmette (Loyola Academy) +7 18
32 Jack McDonald, Geneva +8 18
32 Luke Tytus, Roselle (Lake Park) +8 18
32 Michael Tanaka, Winnetka (New Trier) +8 18
35 Conan Pan, Lincolnshire (Stevenson) +9 18
35 Ryan Cagan, Naperville (Central) +9 18
35 Michael Rhee, Naperville (Neuqua Valley) +9 18
35 Daniel Tanaka, Winnetka (New Trier) +9 18
39 Ryan Vanderway, Aurora (West Aurora) +10 18
39 Gabe Larson, Hinsdale (Central) +10 18
39 Mason Ghidina, Pekin +10 18
39 Al Green, Roselle (Lake Park) +10 18
39 Zach Place, Roselle (Lake Park) +10 18
39 Jack Crawshaw, Wilmette (Loyola Academy) +10 18
39 Will Nummy, Winnetka (New Trier) +10 18
46 Patrick Mattar, Chicago (Payton) [Coop] +11 18
46 Zach Trimpe, Edwardsville (H.S.) +11 18
46 Charlie Ezgur, Highland Park +11 18
46 Sam Stapleton, Hinsdale (Central) +11 18
46 Mark Noonan, Lincolnshire (Stevenson) +11 18
46 Matthew Schawel, Lincolnshire (Stevenson) +11 18
46 Ryan Nolan, New Lenox (Lincoln-Way Central) +11 18
53 Max Plasota, Northbrook (Glenbrook North) +12 18
53 Ben Scherman, Wilmette (Loyola Academy) +12 18
55 Nick Geen, Geneva +13 18
55 Jared Grossmann, Highland Park +13 18
55 Jack Bartuch, Hinsdale (Central) +13 18
55 Ben Sluzas, Lockport (Twp.) +13 18
55 Max Weber, Winnetka (New Trier) +13 18
60 Levi Hanegraaf, Crete (C.-Monee) +14 18
60 Jed Thomas, Lake Forest (H.S.) +14 18
60 Colin Chromy, Naperville (Neuqua Valley) +14 18
60 Bennett Huber, Winnetka (New Trier) +14 18
64 John Cantieri, Mt. Prospect (Prospect) +15 18
64 Michael Pelfresne, Mundelein (Carmel) +15 18
64 Brian Joseph, Winnetka (New Trier) +15 18
67 Colin Lyster, Darien (Hinsdale South) +16 18
67 Mike Kozub, LaGrange (Lyons) +16 18
67 Jack Halstead, Pekin +16 18
70 Charlie Busch, Mt. Prospect (Prospect) +17 18
70 Josh Peterson, Mundelein (H.S.) +17 18
70 Connor King, St. Charles (East) +17 18
70 Ryan Savarie, Wilmette (Loyola Academy) +17 18
70 John Kryscio, Wilmette (Loyola Academy) +17 18
75 Bennett Baker, Belvidere (North) +18 18
75 Jon Ratterman, Edwardsville (H.S.) +18 18
75 Kevin Bullington, Frankfort (Lincoln-Way East) +18 18
75 Pierce Grieve, Lake Forest (H.S.) +18 18
75 Alexander Kim, Lincolnshire (Stevenson) +18 18
75 Mason Minkel, Pekin +18 18
81 Jimmy Horkavi, Park Ridge (Maine South) +19 18
81 Jake Dianovsky, Roselle (Lake Park) +19 18
83 Teegan Ebel, Geneva +20 18
84 Josh Zoldan, Highland Park +21 18
84 Mohan Raval, Tinley Park (Andrew) +21 18
86 James Anderson, Carpentersville (Dundee-Crown) +22 18
86 Patrick Ward, Chicago (St. Ignatius College Prep) +22 18
88 George Paetow, Chicago (Marist) +23 18
88 Christian Loar, Mundelein (H.S.) +23 18
90 Brian Sterling, New Lenox (Lincoln-Way Central) +24 18
91 Aidan Mann, Elmhurst (York) +25 18
91 Jimmie Patterson, Quincy (Sr.) +25 18
93 Tyler Schettek, Naperville (Central) +26 18
93 Edson (EJ) Charles, New Lenox (Lincoln-Way Central) +26 18
93 Jordan Fischer, Roselle (Lake Park) +26 18
96 Trevor Laub, Edwardsville (H.S.) +27 18
96 Max Kogen, Northbrook (Glenbrook North) +27 18
98 Tanner White, Edwardsville (H.S.) +28 18
99 Jacob Hill, Pekin +29 18
99 T.J. Wensing, Quincy (Sr.) +29 18
99 Joseph Abraham, Roselle (Lake Park) +29 18
102 Jack Ryan, Naperville (Central) +30 18
103 Sean Hassels, Geneva +31 18
104 Dylan Gordon, New Lenox (Lincoln-Way Central) +38 18
105 Eric Estvander, Naperville (Central) +47 18
105 Cooper Theleritis, Pekin +47 18
107 Justin Taphorn, Pekin +55 18