Updated at 4:16 pm

Teams

1 Charleston +31 18-18
2 Arlington Heights (St. Viator) +40 18-18
2 Normal (University) +40 18-18
4 Morton +43 18-18
5 Champaign (Central) +51 18-18
6 Crystal Lake (Prairie Ridge) +57 18-18
7 Wheaton (St. Francis) +63 18-18
8 Quincy (Notre Dame) +70 18-18
9 Lemont (H.S.) +71 18-18
10 Vernon Hills +81 18-18
11 Joliet (Catholic Academy) +82 18-18
12 Belleville (Althoff Catholic) +96 18-18

Individuals

1 Tommy Kuhl, Morton –13 18
2 Dallas Koth, Normal (University) –1 18
3 Cameron Karney, Crystal Lake (Prairie Ridge) +1 18
4 Nicholas Nguyen, Mattoon +2 18
5 Will Marshall, Maple Park (Kaneland) +3 18
6 Kolten Bauer, Alton (Marquette) +4 18
6 Parker Wisdom, Bloomington (Central Catholic) +4 18
6 Robert Rardin, Charleston +4 18
6 Reis Dreyer, Quincy (Notre Dame) +4 18
10 Nolan Doherty, Arlington Heights (St. Viator) +5 18
10 Ben Lanman, Charleston +5 18
12 Dylan Davidson, Belleville (Althoff Catholic) +6 18
12 Preston Smith, Charleston +6 18
12 Michael Sisk, Grayslake (Central) +6 18
12 Jake Pluth, Joliet (Catholic Academy) +6 18
12 Zach Williams, Mt. Vernon (H.S.) +6 18
12 Luke Armbrust, Wheaton (St. Francis) +6 18
18 Caleb Urshan, Centralia (H.S.) +7 18
18 Raymond Sullivan, Lemont (H.S.) +7 18
18 Ryan Milton, Maple Park (Kaneland) +7 18
21 E J Reisinger, Arlington Heights (St. Viator) +8 18
21 Jack Kramer, Lemont (H.S.) +8 18
23 Max Phillips, Salem +9 18
24 Zach Pereira, Carbondale (H.S.) +10 18
24 Conor Butts, Champaign (Central) +10 18
24 Cage Sestak, Champaign (Central) +10 18
27 Nick Ceruzzi, Sterling (H.S.) +11 18
28 Ryan Flynn, Arlington Heights (St. Viator) +12 18
28 Justin McCoy, Champaign (Central) +12 18
30 Adam Woller, Mahomet (M.-Seymour) +13 18
30 Brendan Fritz, Sycamore (H.S.) +13 18
30 Brian Favia, Vernon Hills +13 18
33 Matthew Cox, East Peoria +14 18
33 Deven Stewart, Freeport (H.S.) +14 18
33 Connor Vicary, Morton +14 18
33 Ethan Huynh, Normal (University) +14 18
33 Alex McCulla, Quincy (Notre Dame) +14 18
33 Zach Schwarzbach, Rockford (Boylan Catholic) +14 18
33 Ryan Keefe, Wheaton (St. Francis) +14 18
40 Timmy Crawford, Arlington Heights (St. Viator) +15 18
40 Matt Leist, Dunlap +15 18
40 Brock Willmes, Metropolis (Massac County) +15 18
43 Keegan Gowin, Charleston +16 18
43 Mikey Wales, Peoria (Notre Dame) +16 18
45 Dominic Leli, Crystal Lake (Prairie Ridge) +17 18
45 Brevin Knight, Normal (University) +17 18
45 Alex Kullman, Normal (University) +17 18
48 Kevin Healy, Chicago (St. Rita) +18 18
48 Hunter Mettille, Chillicothe (Illinois Valley Central) +18 18
48 George King, LaGrange Park (Nazareth Academy) +18 18
48 Jack Dykema, West Chicago (Wheaton Academy) +18 18
48 Nick Armbrust, Wheaton (St. Francis) +18 18
53 Jack Patterson, Alton (Marquette) +19 18
53 Hayden Cekander, Champaign (Central) +19 18
53 Chase Reynolds, Clinton +19 18
53 Grant Mascal, Streator (Twp.) +19 18
57 Brendan Wise, Vernon Hills +20 18
58 Tommy Nelson, Bloomington (Central Catholic) +21 18
58 Grant Goebel, Breese (Mater Dei) +21 18
58 Todd Gervase, Chicago Heights (Marian) +21 18
58 Hunter Fredrick, Crystal Lake (Prairie Ridge) +21 18
58 James Michaelson, Crystal Lake (Prairie Ridge) +21 18
58 Ryan Bell, Joliet (Catholic Academy) +21 18
58 John Michael Nixa, Macomb +21 18
65 T.J. Ptak, Aurora (Illinois Math and Science Academy) +22 18
65 Bobby Strode, Morton +22 18
65 Isaac Ingold, Morton +22 18
65 Tony Palumbo, Normal (University) +22 18
69 Chase Metzger, Arlington Heights (St. Viator) +23 18
69 Joe Thompson, Crystal Lake (Prairie Ridge) +23 18
69 David Hutson, Quincy (Notre Dame) +23 18
72 Jack Bruening, Belleville (Althoff Catholic) +24 18
72 Joey Levitan, Vernon Hills +24 18
74 Tyler Hanson, Grayslake (Central) +25 18
74 Ben Bougadis, Wheaton (St. Francis) +25 18
76 Alec Thompson, Chicago Heights (Marian) +26 18
76 Sujay Voleti, Vernon Hills +26 18
76 Rohan Vasudeva, Vernon Hills +26 18
79 Liam O'Neill, Arlington Heights (St. Viator) +27 18
79 Adam Simon, Joliet (Catholic Academy) +27 18
79 Matt Grasman, Lemont (H.S.) +27 18
79 Jeremy Griffin, Oak Forest +27 18
83 Cameron Lambert, Troy (Triad) +28 18
84 Nate Stieber, Lemont (H.S.) +29 18
84 Ben Bazan, Normal (University) +29 18
84 Jackson Leffers, Quincy (Notre Dame) +29 18
84 Jack Toppen, Wheaton (St. Francis) +29 18
88 TJ Barger, Bloomington (H.S.) +30 18
88 Michael Cascella, Wheaton (St. Francis) +30 18
90 Blake Wolfe, Charleston +31 18
90 Zach Will, Charleston +31 18
90 Wally Osterberger, Joliet (Catholic Academy) +31 18
93 Avery Irwin, Belleville (Althoff Catholic) +34 18
93 Payton Whitehead, Belleville (Althoff Catholic) +34 18
93 Jason Giffels, Crystal Lake (Prairie Ridge) +34 18
96 Brendan Patton, Chicago (St. Rita) +35 18
97 Grant Sullivan, Lemont (H.S.) +36 18
97 Jack Dukelow, Oak Forest +36 18
99 Collin Roche, Morton +37 18
99 Greg Tow, Vernon Hills +37 18
101 Lucas Siebers, Quincy (Notre Dame) +38 18
101 Noah Griffith, Rochelle +38 18
103 Connor Wilson, Belleville (Althoff Catholic) +39 18
103 Sam Watts, Champaign (Central) +39 18
103 Tanner Mcclintock, Joliet (Catholic Academy) +39 18
106 Cade Coon, Morton +40 18
107 Noah Brunson, Champaign (Central) +41 18
108 George Orlet, Belleville (Althoff Catholic) +44 18
109 Sean Hogan, Chicago (Brother Rice) +53 18