Updated at 5:10 pm

Teams

1 Port Byron (Riverdale) +62 18-18
2 Hillsboro +68 18-18
3 Mt. Carmel +77 18-18
4 Lansing (Illiana Christian) +93 18-18
5 Cambridge [Coop] +102 18-18
6 Pleasant Plains +103 18-18
7 Rockford (R. Christian) +104 18-18
8 Bismarck (B.-Henning-Rossville-Alvin) +105 18-18
9 Effingham (St. Anthony) +106 18-18
10 Granville (Putnam County) +107 18-18
11 Monticello +118 18-18
12 Williamsville +141 18-18

Individuals

1 Tyler Bussert, Port Byron (Riverdale) +2 18
2 Anthony Ruthey, Port Byron (Riverdale) +4 18
3 Brady Kreiter, Brimfield +8 18
3 Connon Leahy, Elmhurst (IC Catholic) +8 18
3 Blake Golden, Mt. Carmel +8 18
3 TJ Painter, Pleasant Plains +8 18
3 Marcus Smith, Winnebago +8 18
8 Alex Eickhoff, Hillsboro +9 18
8 Alex Bishop, Litchfield +9 18
10 Alex White, Hillsboro +11 18
11 Austyn Downen, McLeansboro (Hamilton County) +12 18
12 Caleb Poindexter, LeRoy +13 18
12 Alex Staver, Stockton +13 18
12 Caden Ellis, Sullivan +13 18
15 Thomas Bumann, Cambridge [Coop] +14 18
15 Nathan Lavender, El Paso (E.P.-Gridley) +14 18
15 Isaak Ramsey, Peoria (P. Christian) +14 18
15 Owen Hultman, Rockford (R. Christian) +14 18
19 Caleb Dzierzynski, Granville (Putnam County) +15 18
19 Noah Wright, Monticello +15 18
21 Levi Swanson, Cambridge [Coop] +16 18
22 Hunter Keith, Bismarck (B.-Henning-Rossville-Alvin) +17 18
22 Noah Robinson, Carrollton +17 18
24 Kody Page, Rockford (R. Christian) +18 18
25 Luke Ludwig, Effingham (St. Anthony) +19 18
25 Andrew Schrader, Fulton (H.S.) +19 18
27 Jeremy Ott, Brimfield +20 18
27 Ty Barbre, Carmi (C.-White County) +20 18
27 Tony Perfetti, Hillsboro +20 18
27 Seth Bouwer, Lansing (Illiana Christian) +20 18
27 Luke Tedford, Northfield (Christian Heritage Academy) +20 18
27 Benjamin Baker, Petersburg (PORTA) [Coop] +20 18
27 Jacob Rude, Sterling (Newman Central Catholic) +20 18
27 Will Dart, Winnetka (North Shore Country Day) +20 18
35 Chase Piehler, Beardstown +22 18
35 Jason Sikkema, Fulton (H.S.) +22 18
35 Ian Roach, Granville (Putnam County) +22 18
35 Valdemar Vinkler, Pleasant Plains +22 18
39 Matt Boucher, Henry (H.-Senachwine) +23 18
39 Dawson Brown, Mt. Carmel +23 18
39 Wade Ruth, Mt. Carmel +23 18
42 Nick Weaver, Havana +24 18
42 Matthew Lagestee, Lansing (Illiana Christian) +24 18
42 Justin DeBoer, Lansing (Illiana Christian) +24 18
42 Riley Hogan, Rockford (R. Christian) +24 18
42 Cole Williams, Winchester [Coop] +24 18
47 Joey Matthews, Hartsburg (H.-Emden) [Coop] +25 18
47 Lawton Bouwer, Lansing (Illiana Christian) +25 18
47 Lucas Herrmann, Waterloo (Gibault Catholic) +25 18
47 Coldin Calvert, Williamsville +25 18
47 Josh Gray, Williamsville +25 18
52 Calvin Fisher, Monticello +26 18
52 Zachary Heet, Waterloo (Gibault Catholic) +26 18
54 Jake Sermersheim, Bismarck (B.-Henning-Rossville-Alvin) +27 18
54 Dayton Pate, Decatur (D. Lutheran) +27 18
54 Colton Etzkorn, Mt. Carmel +27 18
54 Ryan Bussert, Port Byron (Riverdale) +27 18
58 Skyler Mitchell, Bismarck (B.-Henning-Rossville-Alvin) +28 18
58 Conner Bross, Camp Point (Central) +28 18
58 Dane Huber, Hillsboro +28 18
58 Keegan Adamson, Kankakee (McNamara) +28 18
58 Cole Hopping, Table Grove (VIT) +28 18
58 Parker Durgin, Trenton (Wesclin) +28 18
58 AJ Foster, Varna (Midland) +28 18
65 Louis Faivre, Shabbona (Indian Creek) +29 18
66 Levi Hall, Anna (A.-Jonesboro) +30 18
66 Ben Strullmyer, Effingham (St. Anthony) +30 18
66 Ryan Dulin, Grant Park +30 18
66 Logan Richardson, Oakland [Coop] +30 18
70 Jayden Rios, Effingham (St. Anthony) +31 18
70 Nathan Schultz, Effingham (St. Anthony) +31 18
70 Andrew Stewart, Fairfield +31 18
70 Gannon Haskins, Port Byron (Riverdale) +31 18
74 Ben Cyr, Granville (Putnam County) +32 18
74 Cooper Tullis, Pleasant Plains +32 18
76 Cade Herriott, Bismarck (B.-Henning-Rossville-Alvin) +33 18
77 Zach Wortman, Effingham (St. Anthony) +34 18
77 Clayton Halbig, Mt. Carmel +34 18
79 Luke Stringer, Monticello +35 18
79 Brayden Peterson, Mt. Carmel +35 18
79 Kade Jenkins, Port Byron (Riverdale) +35 18
82 Riley Nelson, Cambridge [Coop] +36 18
82 Ganon Greenman, Cambridge [Coop] +36 18
82 Kade Bouwer, Lansing (Illiana Christian) +36 18
85 Auston Pflibsen, Granville (Putnam County) +38 18
85 Hayden Musser, Port Byron (Riverdale) +38 18
87 Ryan Naile, Campbell Hill (Trico) +40 18
88 Mitch Bergmann, Pleasant Plains +41 18
89 Cameron Dyson, Monticello +43 18
90 Owen Malloy, Hillsboro +45 18
90 Michael Morgan, LeRoy +45 18
90 Jared Owens, Williamsville +45 18
93 Wilson Hamby, Hillsboro +46 18
93 Colton Ratliff, Williamsville +46 18
95 Colin Elsbree, Rockford (R. Christian) +48 18
96 Izaiah Lusk, Bismarck (B.-Henning-Rossville-Alvin) +50 18
96 Parrish Townes, Lansing (Illiana Christian) +50 18
98 Bill Bumann, Cambridge [Coop] +51 18
99 Dylan Ferguson, Effingham (St. Anthony) +52 18
99 Connor Ciembronowicz, Rockford (R. Christian) +52 18
101 Jack Einsweiler, Galena (H.S.) +53 18
102 Mitch Carr, Monticello +54 18
103 Kevin Clapp, Bismarck (B.-Henning-Rossville-Alvin) +59 18
104 Alex Marquardt, Monticello +61 18
104 Sean Derrick, Pleasant Plains +61 18
106 Austin Hanson, Cambridge [Coop] +72 18
107 Nick McGhee, Williamsville +81 18
108 Ben McGhee, Williamsville +95 18
109 Ian Woitynek, Granville (Putnam County) +101 18
110 Luke Griffith, Granville (Putnam County) +120 18