Updated at 12:31 am

SCORES OF TUESDAY, MAY 22

5:30
pm
  Chicago (St. Ignatius College Prep)  
  Chicago (Goode STEM Academy)
6:30
pm
  Chicago (De La Salle)  
  Chicago (Little Village)
5:30
pm
  Chicago (St. Rita)  
  Chicago (Hubbard)
6:30
pm
  Chicago (Whitney Young)  
  Chicago (Solorio Academy)
5:30
pm
  Chicago (Jones)  
  Chicago (Juarez)
6:30
pm
  Chicago (Mt. Carmel)  
  Chicago (Kelly)
5:30
pm
  Chicago (Hancock)  
  Chicago (Cristo Rey Jesuit)
6:30
pm
  Chicago (Curie)  
  Chicago (Lindblom)
5:30
pm
  Oak Park (O.P.-River Forest)  
  Chicago (North Grand)
6:30
pm
  Chicago (Westinghouse College Prep)  
  Chicago (DePaul College Prep)
5:30
pm
  Chicago (Payton)  
  Chicago (Holy Trinity)
6:30
pm
  Chicago (Lincoln Park)  
  Chicago (Lake View)
5:00
pm
  Chicago (St. Patrick)  
  Chicago (Alcott) [Coop]
6:00
pm
  Chicago (Roosevelt)  
  Chicago (Prosser)
5:30
pm
  Chicago (Lane)  
  River Grove (Guerin)
6:30
pm
  Oak Park (Fenwick)  
  Chicago (C. Academy)
5:30
pm
  Libertyville  
  Winner Match 1
6:30
pm
  Rockford (Boylan Catholic)  
  Mundelein (H.S.)
5:30
pm
  Barrington  
  Rockton (Hononegah)
6:30
pm
  Vernon Hills  
  Lake Zurich
5:30
pm
  Lake Forest (H.S.)  
  Fox Lake (Grant)
6:30
pm
  Gurnee (Warren)  
  Winner Match 2
5:30
pm
  Lincolnshire (Stevenson)  
  Grayslake (North)
6:30
pm
  Mundelein (Carmel)  
  Belvidere (H.S.) [Coop]
5:30
pm
  New Lenox (Lincoln-Way West)  
  Joliet (Catholic Academy)
6:30
pm
  Plainfield (North)  
  New Lenox (Providence Catholic)
5:30
pm
  Plainfield (East)  
  Plainfield (Central)
6:30
pm
  Oswego (East)  
  Minooka
6:30
pm
  Belleville (Althoff Catholic)  
  Belleville (East)
5:30
pm
  O'Fallon (H.S.)  
  Edwardsville (Metro-East Lutheran)
6:30
pm
  Belleville (West)  
  Granite City
5:30
pm
  Lockport (Twp.)  
  Romeoville (H.S.)
4:30
pm
  Orland Park (Sandburg)  
  Palos Heights (Shepard)
5:30
pm
  Chicago (Marist)  
  Tinley Park (Andrew)
6:30
pm
  New Lenox (Lincoln-Way Central)  
  Chicago Heights (Marian)
5:30
pm
  Chicago (Brother Rice)  
  Lemont (H.S.)
6:30
pm
  Oak Forest  
  Oak Lawn (Community)
5:30
pm
  Frankfort (Lincoln-Way East)  
  Lansing (Illiana Christian)
6:30
pm
  Oak Lawn (Richards)  
  Palos Hills (Stagg)
5:30
pm
  Naperville (Central)  
  Riverside (R.-Brookfield)
6:30
pm
  Aurora (Metea Valley)  
  Wheaton (W. Warrenville South)
5:30
pm
  Naperville (Neuqua Valley)  
  Aurora (West Aurora)
6:30
pm
  Naperville (North)  
  Westchester (St. Joseph)
5:30
pm
  Downers Grove (North)  
  Aurora (Waubonsie Valley)
6:30
pm
  Hinsdale (Central)  
  Wheaton (St. Francis)
5:30
pm
  Lisle (Benet Academy)  
  LaGrange (Lyons)
6:30
pm
  Downers Grove (South)  
  Darien (Hinsdale South)
5:30
pm
  Roselle (Lake Park)  
  Rolling Meadows
6:30
pm
  Lombard (Glenbard East)  
  Elmhurst (York)
5:30
pm
  Glen Ellyn (Glenbard West)  
  Geneva
6:30
pm
  Bartlett  
  Carol Stream (Glenbard North)
5:30
pm
  Addison (A. Trail)  
  Franklin Park-Northlake (Leyden)
6:30
pm
  Schaumburg (H.S.)  
  Palatine (Fremd)
5:30
pm
  Wheaton (North)  
  Villa Park (Willowbrook)
6:30
pm
  St. Charles (North)  
  St. Charles (East)
5:30
pm
  Arlington Heights (Hersey)  
  Highland Park
6:30
pm
  Skokie (Niles West)  
  Park Ridge (Maine South)
5:30
pm
  Deerfield (H.S.)  
  Niles (Notre Dame)
6:30
pm
  Wilmette (Loyola Academy)  
  Buffalo Grove
5:30
pm
  Winnetka (New Trier)  
  Park Ridge (Maine East)
6:30
pm
  Des Plaines (Maine West)  
  Glenview (Glenbrook South)
5:30
pm
  Northbrook (Glenbrook North)  
  Arlington Heights (St. Viator)
6:30
pm
  Palatine (H.S.)  
  Wheeling