106 Pounds
1 |
Jason Renteria (Fr.) (38-1) |
Oak Park (O.P.-River Forest) |
MajDec 18-6 |
2 |
Carlos Fuentez (Sr.) (40-5) |
Lombard (Glenbard East) |
|
3 |
Kirk Johansen (Jr.) (34-6) |
Carol Stream (Glenbard North) |
Dec 11-6 |
4 |
Hazen Rice (So.) (32-11) |
Schaumburg (H.S.) |
|
5 |
Emmanuel Garcia (Jr.) (19-8) |
West Chicago (H.S.) |
|
113 Pounds
1 |
Alex Madrigal (Jr.) (29-8) |
Oak Park (O.P.-River Forest) |
Dec 2-1 |
2 |
Jimmy Gallardo (Jr.) (40-7) |
Niles (Notre Dame) |
|
3 |
Austin Gomez (Fr.) (40-3) |
Carol Stream (Glenbard North) |
MajDec 11-3 |
4 |
Kyle Peisker (So.) (32-7) |
Hoffman Estates (Conant) |
|
5 |
Anthony Rubino (So.) (34-8) |
St. Charles (East) |
|
120 Pounds
1 |
Richard Townsell (So.) (27-4) |
Oak Park (O.P.-River Forest) |
MajDec 14-4 |
2 |
Jacob Bretz (Sr.) (30-10) |
Wheaton (North) |
|
3 |
Patrick Augustyn (Jr.) (36-8) |
Carol Stream (Glenbard North) |
Fall :56 |
4 |
Anfarnee Rodgers (Sr.) (35-10) |
Lombard (Glenbard East) |
|
5 |
Ciaren McCarthy (Jr.) (29-12) |
Chicago (Lane) |
|
126 Pounds
1 |
Jon Marmolejo (Sr.) (41-1) |
Carol Stream (Glenbard North) |
Dec 8-2 |
2 |
Dylan Thurston (So.) (40-9) |
Wheaton (North) |
|
3 |
Dayton Olson (Sr.) (40-4) |
Lombard (Glenbard East) |
Dec 9-4 |
4 |
Dusan Bogicevic (Sr.) (37-4) |
Elgin (Larkin) |
|
5 |
Adeel Afshar (Sr.) (37-9) |
Des Plaines (Maine West) |
|
132 Pounds
1 |
Jered Cortez (Sr.) (40-2) |
Carol Stream (Glenbard North) |
Dec 4-1 |
2 |
Danny Carlson (Sr.) (37-1) |
Chicago (Lane) |
|
3 |
Savonne Bennette (Jr.) (22-17) |
Oak Park (O.P.-River Forest) |
Forf |
4 |
Bobby Alexander (Jr.) (35-3) |
Hoffman Estates (Conant) |
|
5 |
Jacob Drew (Jr.) (37-6) |
Lombard (Glenbard East) |
|
138 Pounds
1 |
Walter White, Jr (So.) (34-4) |
Oak Park (O.P.-River Forest) |
Dec 7-5 |
2 |
Isaiah Vela (Sr.) (39-4) |
St. Charles (East) |
|
3 |
Isaac Reinemann (Sr.) (36-7) |
Skokie (Niles West) |
Dec 9-5 |
4 |
Pernevlon Sheppard (Sr.) (33-7) |
Glen Ellyn (Glenbard West) |
|
5 |
Logan Gruszka (So.) (15-2) |
Schaumburg (H.S.) |
|
145 Pounds
1 |
Larry Early, III (Jr.) (31-7) |
Oak Park (O.P.-River Forest) |
MajDec 18-5 |
2 |
Josh Martin (Sr.) (32-4) |
Lombard (Glenbard East) |
|
3 |
Jake Mende (Sr.) (33-8) |
St. Charles (East) |
Fall 2:32 |
4 |
Nicholas Delporte (Fr.) (16-6) |
Rolling Meadows |
|
5 |
Gus Karapanos (Sr.) (28-10) |
Hoffman Estates (Conant) |
|
|
152 Pounds
1 |
Matthew Rundell (Jr.) (37-8) |
Oak Park (O.P.-River Forest) |
Dec 6-2 |
2 |
Matt Rowland (So.) (42-4) |
Villa Park (Willowbrook) |
|
3 |
Keone Derain (Jr.) (41-5) |
St. Charles (East) |
Dec 3-0 |
4 |
Griffin Rose (Jr.) (30-6) |
Hoffman Estates (Conant) |
|
5 |
Alejandro Duran (Sr.) (28-10) |
Elgin (Larkin) |
|
160 Pounds
1 |
Kamal Bey (So.) (35-6) |
Oak Park (O.P.-River Forest) |
MajDec 20-9 |
2 |
Tom Brewster (Jr.) (32-2) |
Park Ridge (Maine South) |
|
3 |
Marco Orlandi (Jr.) (39-6) |
Niles (Notre Dame) |
Dec 5-1 |
4 |
Alex Morreale (Jr.) (19-8) |
Glen Ellyn (Glenbard West) |
|
5 |
Luke Gruszka (Sr.) (29-7) |
Schaumburg (H.S.) |
|
170 Pounds
1 |
Davonte Mahomes (Sr.) (40-2) |
Oak Park (O.P.-River Forest) |
MajDec 17-6 |
2 |
Niko Rocha-Gomez (Sr.) (35-3) |
Addison (A. Trail) |
|
3 |
Colton Wegner (Jr.) (30-15) |
Carol Stream (Glenbard North) |
Dec OT 3-2 |
4 |
Joey Vogeny (Jr.) (41-6) |
Des Plaines (Maine West) |
|
5 |
Sadarris Patterson (Sr.) (32-5) |
Schaumburg (H.S.) |
|
182 Pounds
1 |
Allen Stallings, IV (So.) (17-6) |
Oak Park (O.P.-River Forest) |
Fall 3:12 |
2 |
Mitchell Bradberry (Jr.) (23-12) |
Geneva |
|
3 |
Nicola Gallo (Sr.) (42-2) |
Chicago (Taft) |
Dec 3-2 |
4 |
Jake Kroeger (Sr.) (21-6) |
Villa Park (Willowbrook) |
|
5 |
Robert Hill (Sr.) (41-12) |
Niles (Notre Dame) |
|
195 Pounds
1 |
Andre Lee (Sr.) (40-3) |
Oak Park (O.P.-River Forest) |
MajDec 17-7 |
2 |
Matt Stopka (Sr.) (32-5) |
Schaumburg (H.S.) |
|
3 |
Noah Fleckenstein (Sr.) (42-6) |
Elmhurst (York) |
MajDec 11-3 |
4 |
Luke Greenberg (Jr.) (31-16) |
Carol Stream (Glenbard North) |
|
5 |
Nasir Ibrahim (So.) (28-9) |
Park Ridge (Maine South) |
|
220 Pounds
1 |
Nico Daniello (Sr.) (19-4) |
Roselle (Lake Park) |
Fall 5:02 |
2 |
Tyler Alanis (Jr.) (24-20) |
Schaumburg (H.S.) |
|
3 |
Emonte Logan (Sr.) (33-7) |
Oak Park (O.P.-River Forest) |
Dec 4-3 |
4 |
Anthony Yanan (Sr.) (39-14) |
Wheaton (North) |
|
5 |
Mike Mulcrone (Sr.) (40-4) |
Niles (Notre Dame) |
|
285 Pounds
1 |
D'Andre Johnson (Jr.) (43-2) |
Lombard (Glenbard East) |
Fall 3:27 |
2 |
Bobby Carson (Sr.) (33-4) |
Addison (A. Trail) |
|
3 |
Kameron Hardwick (Sr.) (42-8) |
Roselle (Lake Park) |
Dec 6-3 |
4 |
Matt Zolper (Sr.) (30-10) |
Schaumburg (H.S.) |
|
5 |
Chris Edwards (Sr.) (23-12) |
Carol Stream (Glenbard North) |
|
|