Elizabeth Faber, Chicago (St. Ignatius)
Kimberly Sable, Winnetka (New Trier)
Elizabeth McKay, Downers Grove (North)
Lamise Al-Basha, Rockford (Keith)
Kelly Curran, Bloomington (Central Catholic)
Rebecca Gillen, Monmouth (M.-Roseville)
Elizabeth Bell, Anna (A.-Jonesboro)
Erin Poss, Antioch
Jordan Hauck, Johnsburg
Kaitlyn Fraser, Oak Forest
Katherine Kleinmaier, Dixon
Sarah Bach, Barrington
Anne Higgins, Mt. Zion
Jack Turek, Chicago (St. Ignatius)
Sean Hogan, Vernon Hills
Edward Bruce, Oak Park (Fenwick)
Stephan Rauh, Metamora
Joshua Burns, Normal (Community)
Shane Convery, Raymond (Lincolnwood)
Brandon Berry, Olney (East Richland)
Aaron Laursen, Charleston
Timothy Weber, Homewood (H.-Flossmoor)
Jasjaap Sidhu, Carbondale
Mitchell Faulk, Rockford (Boylan)
Brian Elliott, Macomb
Andrew Martin, Decatur (St. Teresa) |
La'Terria Taylor, Chicago (Von Steuben)
Tinayia Washington, Chicago (Robeson)
Ashley Sellers, Chicago (Marist)
Margaret Gannon, Burlington (Central)
Sarah Amalraj, St. Charles (North)
Juliana McLain, Vernon Hills
Claire Fleming, Naperville (Central)
Amy Delbecq, Riverside (R.-Brookfield)
Katherine Palmer, Oswego (H.S.)
Danielle Balbach, Warren
Ember Schuldt, Sterling (H.S.)
Katherine Duffy, Ottawa (Twp.)
Zita Hubler, Urbana (H.S.)
Justine Seidel, Altamont
Kelly Steffen, Bloomington (H.S.)
Chelsea Hadsall, Macomb
Sarah Bussmann, Gillespie
Cassie Lohmeier, East Peoria
Megan Pawloski, Belleville (Althoff)
Bree Saxe, Mt. Carmel
Rachel Peck, Sparta
Tess Dinterman, Palatine (Fremd)
Anna Cadmus, Piasa (Southwestern)
Jessica Hennig, Springfield (Lutheran)
Claire Faletti, Spring Valley (Hall)
Will Cronin, Elmhurst (Immaculate Conception)
Adam Luthin, Belvidere (North)
Nathan Joseph, East Peoria
Geoffrey Huntley, Rochelle
Timothy Ortman, Chicago (St. Patrick)
Robert Muzikowski, Chicago (Hope Academy)
Michael Rohan, Chicago (Brother Rice)
Peter Knapp, Niles (Northridge Prep)
Ethan Menges, Genoa (G.-Kingston)
Kenneth Riordan, Richmond (R.-Burton)
Jonathon Wanta, Darien (Hinsdale South)
Trevor Bailey, Tinley Park (H.S.)
Ben Yu, Plainfield (North)
Daniel Johnson, Durand
Aaron Kotecki, Geneseo
Matthew Schaidle, Eureka
Trevor Unzicker, Fisher
Blake Flood, Mattoon
T.J. Stinde, Lexington
Kyle Briney, Rushville (R.-Industry)
Patrick Doyle, Jacksonville (Routt)
John Hagemann, Chatham (Glenwood)
Billy Haag, Columbia
Benjamin Dorris, West Frankford (Frankfort Community)
Neil Patel, DuQuoin |