Updated at 10:42 am

SCORES OF SATURDAY, OCTOBER 21

5:00
pm
  Chicago (Acero/Garcia) 1A
  Chicago (University)
1:00
pm
  Beardstown 1A
  Springfield (Sacred Heart-Griffin)
10:00
am
  Elgin (St. Edward) 1A
  Aurora (Central Catholic)
11:00
am
  Herscher 1A
  Manteno
11:00
am
  Burbank (St. Laurence) 2A
  Chicago (Hancock)
2:00
pm
  Chicago (Noble/Bulls) 2A
  Chicago (Back of the Yards)
4:00
pm
  Chicago (Northside) 2A
  Chicago (Amundsen)
11:00
am
  Waterloo (Gibault Catholic) 2A
  Waterloo (H.S.)
10:00
am
  Columbia 2A
  Troy (Triad)
1:00
pm
  Carbondale (H.S.) 2A
  Carterville [Coop]
11:00
am
  Anna (A.-Jonesboro) [Coop] 2A
  Marion (H.S.)
11:00
am
  Peoria (Notre Dame) 2A
  Geneseo
2:00
pm
  Dunlap 2A
  Metamora
7:00
pm
  Normal (University) 2A
  Washington
10:00
am
  Rochester 2A
  Mt. Zion
11:00
am
  Mahomet (M.-Seymour) 2A
  Mattoon
11:00
am
  Urbana (H.S.) 2A
  Champaign (Centennial)
11:00
am
  Maple Park (Kaneland) 2A
  Rochelle
11:00
am
  Elmhurst (Timothy Christian) 2A
  Westchester (St. Joseph)
12:00
noon
  Woodstock (H.S.) 2A
  Belvidere (H.S.)
11:00
am
  Belvidere (North) 2A
  Freeport (H.S.)
1:00
pm
  Crystal Lake (Prairie Ridge) 2A
  Arlington Heights (St. Viator)
10:00
am
  Morris 2A
  Joliet (Catholic Academy)
10:00
am
  New Lenox (Providence Catholic) 2A
  Park Forest (Rich East)
10:00
am
  Midlothian (Bremen) 2A
  Oak Forest
10:00
am
  Edwardsville (H.S.) 3A
  Belleville (West)
10:00
am
  Rock Island (H.S.) 3A
  Joliet (West)
1:00
pm
  Plainfield (Central) 3A
  Geneva
4:00
pm
  Naperville (Central) 3A
  Oswego (East)
1:00
pm
  Libertyville 3A
  Mundelein (H.S.)
Half 0 Wheeling 3A
0 Buffalo Grove
11:00
am
  Barrington 3A
  Palatine (H.S.)
11:00
am
  Waukegan (H.S.) 3A
  Mundelein (Carmel)
1:00
pm
  Streamwood 3A
  South Elgin
1:00
pm
  Carpentersville (Dundee-Crown) 3A
  Crystal Lake (South)
2:00
pm
  Algonquin (Jacobs) 3A
  Elgin (Larkin)
10:00
am
  Chicago (St. Ignatius College Prep) 3A
  Downers Grove (North)
11:00
am
  LaGrange (Lyons) 3A
  Chicago (Whitney Young)
1:00
pm
  Berwyn-Cicero (Morton) 3A
  Downers Grove (South)
10:00
am
  Oak Park (O.P.-River Forest) 3A
  Hinsdale (Central)
11:00
am
  Northbrook (Glenbrook North) 3A
  Chicago (Taft)
1:00
pm
  Evanston (Twp.) 3A
  Wilmette (Loyola Academy)
11:00
am
  Winnetka (New Trier) 3A
  Chicago (Lane)
10:00
am
  Burbank (Reavis) 3A
  New Lenox (Lincoln-Way West)
10:00
am
  Palos Hills (Stagg) 3A
  Orland Park (Sandburg)
11:00
am
  Bradley (B.-Bourbonnais) 3A
  Harvey (Thornton) [Coop]
11:00
am
  Elmhurst (York) 3A
  Lombard (Glenbard East)
2:00
pm
  St. Charles (North) 3A
  St. Charles (East)
2:00
pm
  Glen Ellyn (Glenbard West) 3A
  Wheaton (North)