Updated at 4:13 pm

Teams

1 Winnetka (New Trier) +27 18-18
2 Barrington +37 18-18
3 Hinsdale (Central) +43 18-18
4 St. Charles (North) +49 18-18
5 Naperville (North) +50 18-18
6 New Lenox (Lincoln-Way Central) +54 18-18
7 O'Fallon (H.S.) +56 18-18
8 Wilmette (Loyola Academy) +64 18-18
9 Springfield (Sacred Heart-Griffin) +79 18-18
10 Normal (University) +89 18-18
11 Glenview (Glenbrook South) +92 18-18
12 Lincolnshire (Stevenson) +97 18-18

Individuals

1 Penelope Tir, Winnetka (New Trier) E 18
2 Caroline Smith, Barrington +1 18
2 Brianne Bolden, New Lenox (Lincoln-Way Central) +1 18
4 Alyssa McMinn, O'Fallon (H.S.) +2 18
5 Arushi Singh, Aurora (Waubonsie Valley) +3 18
5 Roshannah Gaur, Hinsdale (Central) +3 18
5 Grace Curran, New Lenox (Lincoln-Way Central) +3 18
8 Megan Furtney, St. Charles (North) +4 18
8 Sarah Hauenstein, Wheaton (W. Warrenville South) +4 18
10 Stephanie Su, Barrington +5 18
10 Haeri Lee, Buffalo Grove +5 18
12 Molly Lyne, Crystal Lake (Central) [Coop] +6 18
12 Hannah Kilbane, Orland Park (Sandburg) +6 18
14 Addasyn Zeller, Edwardsville (H.S.) +7 18
14 Kira Wolf, Mattoon +7 18
14 Mara Flaherty, Naperville (North) +7 18
14 Trinity Corwin, Schaumburg (H.S.) +7 18
14 Adrienne Rohwedder, Wheeling +7 18
19 Elyse Emerzian, Deerfield (H.S.) +8 18
19 Kirsten Osborn, Galesburg (H.S.) +8 18
19 Maria Perakis, Glenview (Glenbrook South) +8 18
19 Gillian Filer, Hinsdale (Central) +8 18
23 Maxine Nesemeier, Freeport (H.S.) +9 18
23 Darby Lillibridge, Geneva +9 18
23 Stephanie Mroz, Oak Park (Fenwick) +9 18
23 Nicole Hansen, Roselle (Lake Park) +9 18
23 Sarah Arnold, St. Charles (North) +9 18
23 Audrey Tir, Winnetka (New Trier) +9 18
29 Athena Kwon, Orland Park (Sandburg) +10 18
30 Hanna Tanaka, Glenview (Glenbrook South) +11 18
30 Kristen Sayyalinh, Rockford (Guilford) [Coop] +11 18
30 Nina Rutkowski, Wilmette (Loyola Academy) +11 18
30 Abbie Kaestle, Winnetka (New Trier) +11 18
30 Lizzie Kenter, Winnetka (New Trier) +11 18
35 Nicole Ciskowski, Barrington +12 18
35 Madison McCoy, Batavia +12 18
35 Rachel Rhee, Winnetka (New Trier) +12 18
38 Emma Lim, Naperville (Central) +13 18
38 Hannah Martin, Naperville (North) +13 18
38 Jenny Myslinski, Palatine (H.S.) +13 18
41 Gabriella Smith, Hinsdale (Central) +14 18
41 Lauren Nay, Naperville (North) +14 18
41 Brooke Boatman, O'Fallon (H.S.) +14 18
41 Kiana Krahulik, Oswego (East) [Coop] +14 18
45 Taylor Miron, New Lenox (Lincoln-Way Central) +15 18
45 Hadley Moritz, Wheaton (W. Warrenville South) +15 18
47 Samantha Moody, Glen Ellyn (Glenbard West) +16 18
47 Emily Nay, Naperville (North) +16 18
47 Allison Enchelmayer, Normal (Community) +16 18
47 Emma Hayes, St. Charles (North) +16 18
51 Maddison Murphy, Normal (University) +17 18
51 Emily Ducaji, Springfield (Sacred Heart-Griffin) +17 18
51 Mary Boesen, Wilmette (Loyola Academy) +17 18
54 Julia Shafir, Highland Park +18 18
54 Grace Owens, Hinsdale (Central) +18 18
54 Natcha Koonmee, Springfield (Sacred Heart-Griffin) +18 18
57 Olivia Lee, Barrington +19 18
57 Madison Humke, Chatham (Glenwood) +19 18
57 Briana McMinn, O'Fallon (H.S.) +19 18
57 Emily Eades, Springfield (Sacred Heart-Griffin) +19 18
61 Mia Hayasaki, Champaign (Central) +20 18
61 Sophia Lau, Glenview (Glenbrook South) +20 18
61 Katelyn David, St. Charles (North) +20 18
61 Kait Natividad, Yorkville (H.S.) +20 18
65 Joyce Bai, Lincolnshire (Stevenson) +21 18
65 Ellie Bilotta, New Lenox (Providence Catholic) +21 18
65 Natalie Meinkoth, O'Fallon (H.S.) +21 18
65 Megan Gabor, Winnetka (New Trier) +21 18
69 Kelly Dong, Lincolnshire (Stevenson) +22 18
69 Lexi Onsrud, Normal (University) +22 18
69 Jadyn Spinks, Normal (University) +22 18
69 Hannah Maguire, Quincy (Sr.) +22 18
69 Grace Kryscio, Wilmette (Loyola Academy) +22 18
74 Olivia Stomberg, Lincolnshire (Stevenson) +23 18
74 Emily Marrs, O'Fallon (H.S.) +23 18
76 Maitlyn Sanders, Galesburg (H.S.) +24 18
76 Tatum Koehn, Wilmette (Loyola Academy) +24 18
78 Kerrigan Boose, Aurora (Waubonsie Valley) +25 18
78 Ishani Majmudar, Barrington +25 18
78 Natalie Spitzer, Hinsdale (Central) +25 18
78 Lilly Gentzkow, Wilmette (Loyola Academy) +25 18
82 Mackenzie McCoy, Champaign (Central) +26 18
82 Margaret Harmon, West Chicago (Wheaton Academy) +26 18
82 Shea Graf, Wilmette (Loyola Academy) +26 18
85 Maggie Hoffman, Barrington +28 18
85 Jaiden Mapugay, Normal (University) +28 18
87 Madison Labedz, Hinsdale (Central) +29 18
87 Alena Sirichotiratana, Skokie (Niles West) +29 18
87 Isabella Spinazze, St. Charles (North) +29 18
90 Anna Marriott, Springfield (Sacred Heart-Griffin) +30 18
91 Sophia Zhuang, Lincolnshire (Stevenson) +31 18
92 Liz Boehning, O'Fallon (H.S.) +32 18
92 Anna Carter, Springfield (Sacred Heart-Griffin) +32 18
94 Ashley Choi, Northbrook (Glenbrook North) +34 18
95 Maddie Pyle, New Lenox (Lincoln-Way Central) +35 18
95 Mandi Granato, Plainfield (South) +35 18
95 Rachel Ducaji, Springfield (Sacred Heart-Griffin) +35 18
98 Julia Yoo, Lincolnshire (Stevenson) +36 18
98 Olivia Graham, Normal (University) +36 18
100 Emma Lin, Naperville (North) +39 18
101 Maddy Palmer, Joliet (Central) [Coop] +42 18
102 Carly Schiene, New Lenox (Lincoln-Way Central) +43 18
103 Lina Jang, Hoffman Estates (Conant) +44 18
103 Katherine Hannahs, Lincolnshire (Stevenson) +44 18
105 Avani Shah, Naperville (North) +46 18
106 Brooke Bayless, St. Charles (North) +47 18
107 Ysabella Arrojo, Glenview (Glenbrook South) +53 18
108 Caitlyn Parrish, New Lenox (Lincoln-Way Central) +54 18
109 Abby Klein, Normal (University) +55 18
110 Olivia DeMattia, Glenview (Glenbrook South) +67 18
110 Katherine Feerick, Glenview (Glenbrook South) +67 18