Singles
1 |
Brice Polender (Sr.) |
Lake Forest (H.S.) |
2 |
Connor Polender (Fr.) |
Lake Forest (H.S.) |
3 |
Braden Ward (Jr.) |
Antioch |
4 |
Nick Skradski (Jr.) |
Gurnee (Warren) |
Match Results
1st place singles
Bye |
Bye |
Danos/Gurrnee-Warren |
6-0, 6-0 |
Ortiz/Round Lake |
6-0, 6-0 |
Ward/Antioch |
6-0, 6-1 |
C. Polender/Lake Forest |
C Polender default |
2nd place singles
Bye |
Bye |
Stoy/Lakes |
6-0, 6-1 |
Dignadice/Grayslake Central |
6-1, 6-1 |
Skradski/Gurnee-Warren |
6-1, 6-1 |
B. Polender/Lake Forest |
C. Polender Default |
3rd place singles
Bye |
Bye |
Thacker/Lakes |
6-0, 6-1 |
Knight/Grayslake Central |
6-3, 6-1 |
B. Polender/Lake Forest |
0-6, 1-6 |
Skradski/Gurnee-Warren |
6-1, 6-0 |
4th place singles
Bye |
Bye |
Boudreau/Antioch |
6-3, 6-2 |
Tobias/Round Lake |
6-1, 6-1 |
C. Polender/Lake Forest |
6-1, 6-1 |
Ward/Antioch |
1-6, 0-6 |
|
Doubles
1 |
Greg Frauenheim (Sr.) & Jordon O'Kelly (Sr.) |
Lake Forest (H.S.) |
2 |
Ben Kasbeer (Sr.) & Colton England (Jr.) |
Lake Forest (H.S.) |
3 |
Samuel Gudeman (Sr.) & Scott Seiler (Jr.) |
Gurnee (Warren) |
4 |
Richard Hutchins (Sr.) & Tejas Paruthooli (Jr.) |
Grayslake (Central) |
Match Results
1st place doubles
Bye |
Bye |
Menke & Cooper/Fox Lake-Grant |
6-2, 6-0 |
Olson & Navarro/Lakes |
6-0, 6-0 |
Hutchins & Paruthooli/Grayslake Cen |
6-1, 6-0 |
Kasbeer & England |
K&E Default |
2nd place doubles
Bye |
Bye |
Tobey & Nekkalapudi/Grayslake Centr |
6-0, 6-0 |
Stickelman & Edwards/Zion Benton |
6-0, 6-1 |
Gudeman & Seiler/Gurnee-Warren |
3-6, 6-1, 6-0 |
Frauenheim & O'Kelly/Lake Forest |
K&E Default |
3rd place doubles
Bye |
Bye |
Keller & Sorensen/Antioch |
6-1, 6-1 |
Freeman & Kizhakkadthu/Grayslake No |
6-1, 6-0 |
Kasbeer & England/Lake Forest |
6-3, 1-6, 0-6 |
Hutchins & Paruthooli/Grayslake Cen |
6-2, 6-1 |
4th place doubles
Bye |
Bye |
Lacas & Mrkonich/Antioch |
6-1, 6-1 |
Ashley & Cash/Gurnee-Warren |
1-6, 6-4, 6-4 |
Frauenheim & O'Kelly/Lake Forest |
6-1, 6-0 |
Gudeman & Seiler/Gurnee-Warren |
6-2, 6-1 |
|