REGIONAL QUARTERFINALS |
|
|
REGIONAL SEMIFINALS |
|
|
REGIONAL FINALS |
|
|
SECTIONAL SEMIFINALS & FINALS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(1) Eureka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Granville (Putnam County) |
|
|
|
|
|
|
|
(7) Granville (Putnam County) |
|
25-10, 25-13 |
|
|
|
|
|
|
(10) Spring Valley (Hall) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-27, 25-10, 25-12 |
|
|
|
|
Eureka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Peru (St. Bede) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-18, 25-21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(4) Peru (St. Bede) |
|
|
|
|
|
|
|
(5) Peoria (P. Christian) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-14, 25-17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eureka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manlius (Bureau Valley) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-17, 25-12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(2) Knoxville |
|
|
|
|
|
|
|
Aledo (Mercer County) |
|
|
|
|
|
(6) Aledo (Mercer County) |
|
25-19, 25-21 |
|
|
|
|
(8) Toulon (Stark County) |
|
|
|
|
|
|
|
25-11, 24-26, 25-23 |
|
|
|
|
Knoxville |
|
|
|
|
|
|
|
Manlius (Bureau Valley) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23-25, 25-20, 25-18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(3) Monmouth (United) |
|
|
|
|
|
|
|
Manlius (Bureau Valley) |
|
|
|
|
|
|
(5) Manlius (Bureau Valley) |
|
16-25, 25-22, 25-23 |
|
|
|
|
|
|
(9) Cambridge [Coop] |
|
|
|
|
|
|
|
|
SECTIONAL Championship |
25-22, 25-16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Eureka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mackinaw (Deer Creek-M.) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-22, 26-24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(1) Carthage (Illini West) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abingdon (A.-Avon) |
|
|
|
|
|
|
(10) Abingdon (A.-Avon) |
|
25-12, 25-17 |
|
|
|
|
|
(11) Warsaw [Coop] |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-16, 25-19 |
|
|
|
|
Carthage (Illini West) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Biggsville (West Central) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-16, 25-22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(4) Biggsville (West Central) |
|
|
|
|
|
|
(7) London Mills (Spoon River Valley) [Coop] |
|
|
|
|
|
|
|
25-17, 22-25, 25-22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Biggsville (West Central) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mackinaw (Deer Creek-M.) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-19, 25-12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(2) Glasford (Illini Bluffs) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tremont |
|
|
|
|
|
|
(8) Farmington |
|
25-13, 25-13 |
|
|
|
|
|
(9) Tremont |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-16, 25-21 |
|
|
|
|
Glasford (Illini Bluffs) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mackinaw (Deer Creek-M.) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-22, 21-25, 25-18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(3) Mackinaw (Deer Creek-M.) |
|
|
|
|
|
|
|
|
(6) Brimfield |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-16, 25-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
REGIONAL QUARTERFINALS |
|
|
REGIONAL SEMIFINALS |
|
|
REGIONAL FINALS |
|
|
SECTIONAL SEMIFINALS & FINALS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(1) Seneca |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Somonauk |
|
|
|
|
|
|
|
(10) Somonauk |
|
25-14, 25-14 |
|
|
|
|
|
|
(11) Dwight |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-19, 29-27 |
|
|
|
|
Seneca |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Peotone |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-23, 25-19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(4) Peotone |
|
|
|
|
|
|
|
(8) Braidwood (Reed-Custer) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-23, 25-15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Seneca |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Westmont |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-25, 25-19, 25-21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(2) Westmont |
|
|
|
|
|
|
|
Chicago (Tilden) |
|
|
|
|
|
(9) Chicago (Tilden) |
|
25-2, 25-4 |
|
|
|
|
(11) Chicago (Noble/Baker) |
|
|
|
|
|
|
|
25-8, 25-16 |
|
|
|
|
Westmont |
|
|
|
|
|
|
|
Chicago (Air Force Academy) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-8, 25-19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(4) Chicago (Perspectives/IIT Math & Science) |
|
|
|
|
|
|
|
Chicago (Air Force Academy) |
|
|
|
|
|
|
(5) Chicago (Air Force Academy) |
|
25-12, 25-18 |
|
|
|
|
|
|
(12) Chicago (Horizon/McKinley) |
|
|
|
|
|
|
|
|
SECTIONAL Championship |
25-7, 25-16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Seneca |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Palos Heights (Chicago Christian) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17-25, 25-20, 25-22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(1) Palos Heights (Chicago Christian) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chicago (Harlan) |
|
|
|
|
|
|
(7) Chicago (CICS/Longwood) |
|
25-8, 25-7 |
|
|
|
|
|
(8) Chicago (Harlan) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-6, 25-5 |
|
|
|
|
Palos Heights (Chicago Christian) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chicago (Noble/Mansueto) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-5, 25-7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(3) Chicago (Noble/Mansueto) |
|
|
|
|
|
|
Chicago (Corliss) |
|
|
|
|
|
(6) Chicago (Corliss) |
|
25-10, 25-23 |
|
|
|
|
|
(10) Chicago (CICS/Ellison) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-19, 25-6 |
|
|
|
|
|
|
|
Palos Heights (Chicago Christian) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Beecher |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-16, 25-19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(2) Beecher |
|
|
|
|
|
|
|
|
Momence |
|
|
|
|
|
|
(6) Wilmington |
|
25-9, 25-16 |
|
|
|
|
|
(7) Momence |
|
|
|
|
|
|
|
|
14-25, 27-25, 26-24 |
|
|
|
|
Beecher |
|
|
|
|
|
|
|
|
Shabbona (Indian Creek) [Coop] |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-20, 25-23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(3) Shabbona (Indian Creek) [Coop] |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kankakee (McNamara) |
|
|
|
|
|
|
|
(5) Kankakee (McNamara) |
|
21-25, 25-18, 25-8 |
|
|
|
|
|
|
|
(9) Lisle (Sr.) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-21, 16-25, 25-14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
REGIONAL QUARTERFINALS |
|
|
REGIONAL SEMIFINALS |
|
|
REGIONAL FINALS |
|
|
SECTIONAL SEMIFINALS & FINALS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(1) St. Joseph (S.J.-Ogden) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bismarck (B.-Henning-Rossville-Alvin) |
|
|
|
|
|
|
|
(7) Bismarck (B.-Henning-Rossville-Alvin) |
|
25-8, 25-17 |
|
|
|
|
|
|
(9) Catlin (Salt Fork) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-21, 18-25, 25-19 |
|
|
|
|
St. Joseph (S.J.-Ogden) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arthur (A.-Lovington-Atwood-Hammond) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-17, 25-18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(4) Arthur (A.-Lovington-Atwood-Hammond) |
|
|
|
|
|
|
|
Fithian (Oakwood) |
|
|
|
|
|
|
(5) Fithian (Oakwood) |
|
25-21, 16-25, 25-19 |
|
|
|
|
|
|
(10) Hoopeston (H. Area) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-13, 25-4 |
|
|
|
|
|
|
|
St. Joseph (S.J.-Ogden) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Minonk (Fieldcrest) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-12, 25-21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(2) Herscher |
|
|
|
|
|
|
|
LeRoy |
|
|
|
|
|
(8) Heyworth |
|
25-13, 25-20 |
|
|
|
|
(10) LeRoy |
|
|
|
|
|
|
|
25-15, 25-17 |
|
|
|
|
Herscher |
|
|
|
|
|
|
|
Minonk (Fieldcrest) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-20, 18-25, 25-22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(3) Minonk (Fieldcrest) |
|
|
|
|
|
|
|
(7) Gibson City (G.C.-Melvin-Sibley) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-21, 25-10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SECTIONAL Championship |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
St. Joseph (S.J.-Ogden) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Champaign (St. Thomas More) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-22, 25-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(1) Downs (Tri-Valley) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Watseka |
|
|
|
|
|
|
(6) Watseka |
|
25-14, 25-14 |
|
|
|
|
|
(9) Clifton (Central) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-9, 25-19 |
|
|
|
|
Downs (Tri-Valley) |
|
|
|
|
|
|
|
|
El Paso (E.P.-Gridley) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-19, 25-21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(4) El Paso (E.P.-Gridley) |
|
|
|
|
|
|
Paxton (P.-Buckley-Loda) |
|
|
|
|
|
(5) Paxton (P.-Buckley-Loda) |
|
25-18, 18-25, 25-18 |
|
|
|
|
|
(11) Gilman (Iroquois West) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-10, 25-7 |
|
|
|
|
|
|
|
El Paso (E.P.-Gridley) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Champaign (St. Thomas More) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-13, 25-12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(2) Champaign (St. Thomas More) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Westville |
|
|
|
|
|
|
(8) Westville |
|
25-6, 25-18 |
|
|
|
|
|
(11) Urbana (University) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-13, 25-18 |
|
|
|
|
Champaign (St. Thomas More) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tuscola |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-18, 25-23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(3) Tuscola |
|
|
|
|
|
|
|
|
(6) Georgetown (G.-Ridge Farm) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17-25, 25-10, 25-20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
REGIONAL QUARTERFINALS |
|
|
REGIONAL SEMIFINALS |
|
|
REGIONAL FINALS |
|
|
SECTIONAL SEMIFINALS & FINALS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(1) Albion (Edwards County) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mt. Carmel |
|
|
|
|
|
|
|
(8) Mt. Carmel |
|
25-19, 25-15 |
|
|
|
|
|
|
(11) Bridgeport (Red Hill) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-6, 25-13 |
|
|
|
|
Albion (Edwards County) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carmi (C.-White County) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-17, 25-18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(4) Lawrenceville |
|
|
|
|
|
|
|
(5) Carmi (C.-White County) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-20, 25-14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Albion (Edwards County) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pana |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-23, 25-23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(2) Pana |
|
|
|
|
|
|
|
Vandalia |
|
|
|
|
|
(8) Vandalia |
|
25-11, 25-11 |
|
|
|
|
(11) Sullivan |
|
|
|
|
|
|
|
25-12, 25-22 |
|
|
|
|
Pana |
|
|
|
|
|
|
|
Newton |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-20, 25-18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(3) Newton |
|
|
|
|
|
|
|
(5) Shelbyville |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-20, 18-25, 25-20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SECTIONAL Championship |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pana |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fairfield |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-23, 19-25, 30-28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(1) Teutopolis |
|
|
|
|
|
|
|
|
Toledo (Cumberland) |
|
|
|
|
|
|
(7) Marshall |
|
25-9, 25-17 |
|
|
|
|
|
(9) Toledo (Cumberland) |
|
|
|
|
|
|
|
|
10-25, 25-18, 25-13 |
|
|
|
|
Teutopolis |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kansas [Coop] |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-21, 25-16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(4) Kansas [Coop] |
|
|
|
|
|
|
Robinson |
|
|
|
|
|
(6) Robinson |
|
25-14, 25-17 |
|
|
|
|
|
(10) Casey (C.-Westfield) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-23, 25-20 |
|
|
|
|
|
|
|
Teutopolis |
|
|
|
|
|
|
|
|
Fairfield |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-20, 15-25, 25-23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(2) Fairfield |
|
|
|
|
|
|
|
|
Johnston City |
|
|
|
|
|
|
(7) Johnston City |
|
25-16, 25-20 |
|
|
|
|
|
(9) Eldorado |
|
|
|
|
|
|
|
|
21-25, 25-18, 27-25 |
|
|
|
|
Fairfield |
|
|
|
|
|
|
|
|
McLeansboro (Hamilton County) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-13, 12-25, 25-21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(3) McLeansboro (Hamilton County) |
|
|
|
|
|
|
|
|
West Frankfort (Frankfort) |
|
|
|
|
|
|
|
(6) Flora |
|
25-16, 25-19 |
|
|
|
|
|
|
|
(10) West Frankfort (Frankfort) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-23, 25-23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
REGIONAL QUARTERFINALS |
|
|
REGIONAL SEMIFINALS |
|
|
REGIONAL FINALS |
|
|
SECTIONAL SEMIFINALS & FINALS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(1) Galena (H.S.) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Savanna (West Carroll) |
|
|
|
|
|
|
|
(8) Savanna (West Carroll) |
|
25-18, 25-16 |
|
|
|
|
|
|
(10) Morrison |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-17, 25-17 |
|
|
|
|
Galena (H.S.) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fulton (H.S.) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-16, 25-15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(4) Fulton (H.S.) |
|
|
|
|
|
|
|
(7) Prophetstown [Coop] |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-18, 26-24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Galena (H.S.) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Forreston |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29-27, 25-21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(2) Forreston |
|
|
|
|
|
|
|
Rockford (Christian Life) [Coop] |
|
|
|
|
|
(7) Rockford (Christian Life) [Coop] |
|
25-16, 25-12 |
|
|
|
|
(8) Byron |
|
|
|
|
|
|
|
25-17, 25-18 |
|
|
|
|
Forreston |
|
|
|
|
|
|
|
Rockford (Lutheran) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-20, 25-20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(3) Rockford (Lutheran) |
|
|
|
|
|
|
|
Winnebago |
|
|
|
|
|
|
(5) Winnebago |
|
25-16, 25-15 |
|
|
|
|
|
|
(11) Rockford (R. Christian) |
|
|
|
|
|
|
|
|
SECTIONAL Championship |
25-21, 25-16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Galena (H.S.) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lena (L.-Winslow) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-16, 25-21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(1) Lena (L.-Winslow) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecatonica |
|
|
|
|
|
|
(9) Pecatonica |
|
25-10, 25-18 |
|
|
|
|
|
(10) Poplar Grove (North Boone) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-18, 26-24 |
|
|
|
|
Lena (L.-Winslow) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Oregon |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-16, 25-14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(4) Oregon |
|
|
|
|
|
|
Dakota |
|
|
|
|
|
(6) Dakota |
|
23-25, 25-19, 26-24 |
|
|
|
|
|
(12) South Beloit |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-13, 25-7 |
|
|
|
|
|
|
|
Lena (L.-Winslow) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Orion |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-17, 25-17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(2) Orion |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rock Island (Alleman) |
|
|
|
|
|
|
(6) Rock Island (Alleman) |
|
25-22, 25-12 |
|
|
|
|
|
(9) Sherrard |
|
|
|
|
|
|
|
|
22-25, 25-13, 25-18 |
|
|
|
|
Orion |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taylor Ridge (Rockridge) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19-25, 25-17, 25-19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(3) Taylor Ridge (Rockridge) |
|
|
|
|
|
|
|
|
(5) Port Byron (Riverdale) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-22, 25-16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
REGIONAL QUARTERFINALS |
|
|
REGIONAL SEMIFINALS |
|
|
REGIONAL FINALS |
|
|
SECTIONAL SEMIFINALS & FINALS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(1) Elmhurst (IC Catholic) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Winnetka (North Shore Country Day) |
|
|
|
|
|
|
|
(6) Winnetka (North Shore Country Day) |
|
25-12, 25-18 |
|
|
|
|
|
|
(8) River Grove (Guerin) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-19, 14-25, 25-18 |
|
|
|
|
Elmhurst (IC Catholic) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elgin (St. Edward) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-19, 25-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(4) Elgin (St. Edward) |
|
|
|
|
|
|
|
Des Plaines (Willows Academy) |
|
|
|
|
|
|
(5) Des Plaines (Willows Academy) |
|
25-21, 25-8 |
|
|
|
|
|
|
(10) Melrose Park (Walther Christian) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-10, 25-13 |
|
|
|
|
|
|
|
Elmhurst (IC Catholic) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chicago (Holy Trinity) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-8, 25-10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(2) Chicago (Holy Trinity) |
|
|
|
|
|
|
|
Chicago (Christ the King) |
|
|
|
|
|
(8) Chicago (Christ the King) |
|
25-13, 25-10 |
|
|
|
|
(10) Chicago (Our Lady of Tepeyac) |
|
|
|
|
|
|
|
25-20, 25-27, 25-18 |
|
|
|
|
Chicago (Holy Trinity) |
|
|
|
|
|
|
|
Chicago (Disney) |
|
|
|
|
|
|
|
|
21-25, 25-19, 25-21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(3) Chicago (Disney) |
|
|
|
|
|
|
|
(5) Chicago (Collins Academy) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-23, 25-11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SECTIONAL Championship |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elmhurst (IC Catholic) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elgin (Harvest Christian Academy) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-12, 25-18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(1) Chicago (DePaul College Prep) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chicago (ASPIRA/Business and Finance) |
|
|
|
|
|
|
(7) Chicago (ASPIRA/Business and Finance) |
|
25-6, 25-5 |
|
|
|
|
|
(9) Chicago (Dunbar) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-19, 25-14 |
|
|
|
|
Chicago (DePaul College Prep) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chicago (F.W. Parker) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-16, 25-11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(4) Chicago (F.W. Parker) |
|
|
|
|
|
|
(6) Chicago (Crane Medical Prep) |
|
|
|
|
|
|
|
25-10, 25-7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chicago (DePaul College Prep) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Elgin (Harvest Christian Academy) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-18, 25-17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(2) Elgin (Harvest Christian Academy) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Westchester (St. Joseph) |
|
|
|
|
|
|
(9) Westchester (St. Joseph) |
|
25-10, 25-12 |
|
|
|
|
|
(11) Waukegan (Cristo Rey St. Martin) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25-9, 25-18 |
|
|
|
|
Elgin (Harvest Christian Academy) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Schaumburg (S. Christian) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-9, 25-19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(3) Schaumburg (S. Christian) |
|
|
|
|
|
|
|
|
(7) Lake Forest (Woodlands Academy) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-23, 25-10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|